Mogłoby się wydawać, że program magazynowy LoMag wykorzystywany jest głównie w celu zarządzania obiektami magazynowymi. Warto wiedzieć, że opisywane oprogramowanie można rozbudować o moduł wypożyczalni. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw specjalizujący się w wypożyczaniu narzędzi budowlanych, sprzętu ogrodniczego, pojazdów, sukien ślubnych, a także wielu innych towarów. Niewątpliwym plusem opisywanego rozwiązania jest wysoka funkcjonalność oraz możliwość elastycznego dopasowania do indywidualnych potrzeb.

 

Brak zbędnych formalności

Instalacja modułu wypożyczalnia nie wymaga dużych nakładów finansowych. Możemy korzystać z podstawowej wersji oprogramowania, a więc nie ma konieczności wdrażania nowy narzędzi. Plusem jest również fakt, że możemy pracować na tych samych danych. Wystarczy wprowadzić dane do systemu, a następnie korzystać z nich podczas tworzenia dokumentów. Jest to niezwykle proste i szybkie. Opinie zadowolonych użytkowników potwierdzają wysoką skuteczność modułu wypożyczalnia.

 

Błyskawiczne wystawienie dokumentu

Moduł wypożyczalnia https://www.lomag.pl/Wypozyczalnia/ pozwala wygenerować dokument w ciągu kilku minut. Jest to szczególnie bezproblemowe jeśli w przeszłości korzystaliśmy z oprogramowania magazynowego.Wystarczy jedynie wypełnić formularz, który składa się z kilku pozycji. Musimy wskazać między innymi wypożyczony produkt oraz kontrahenta. Ważne jest również to, aby określić termin wypożyczenia oraz zwrotu. Z łatwością edytujemy dokument, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. W tym celu należy wskazać wybrany przez nas plik i kliknąć w przycisk edycji.

Więcej  Tylko noclegi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *